Lucie Vondráčková: Vůně jako „milostná magie“

Rovný rovného si hledá, celebrita k celebritě sedá. A někdy si sedne rovnou na klín! Co spojilo nový hvězdný pár Lucii Vondráčkovou a Petra Vojnara? Byla za tím jen hudba – nebo něco… hmmm, voňavějšího?

Milostné vztahy jsou snad ještě méně předvídatelné, než počasí v Česku ročník 2021. Asi to znáte sami: Jiskra lásky přeskočí často tehdy, když to čekáme nejméně a nikoho nového nehledáme.

Dokonalým příkladem z poslední doby je naše oblíbená Lucie Vondráčková. Ano, Lucie má nového partnera a jí ho ze srdce přejeme.

Jejím vyvoleným se stal Petr Vojnar, všestranně nadaný sympaťák, který se věnuje moderování, herectví a youtuberingu. A jako člen dnes již neexistující kapely T-Boyz má hodně blízko i k hudbě.

A právě hudba tento hvězdný pár hudba spojila. Lucie a Petr totiž společně účinkovali v klipu hudebníka Raega Potřebuju pauzu. V roli amorka, jehož šípy zažehly oheň lásky, se tentokrát ocitl scénárista klipu – samozřejmě, aniž o tom věděl. Napsal totiž scénu, kde se Lucie s Petrem líbají.

Co začalo jako hraná scéna, skončilo milostným vzplanutím. Přeskočila jiskra – a rozpoutala požár.

Jak se ale stalo, že zpěvačka zvyklá dobývat české a slovenské hitparády s pozoruhodnou lehkostí dobyla srdce svého nynějšího partnera?

Pokud Lucii sledujete, jistě vám neuniklo, že je už pár měsíců nadšenou ambasadorkou parfému Vitco Perfect. Používá ho denně a při každé příležitosti. A něco nám říká, že právě tento ovocně-květinový parfém s akordem mošusové vůně v závěru by dost možná mohl stát za zrodem nové lásky, které nyní fandí celá země.

V naší redakci jsme totiž parfém samozřejmě vyzkoušely. Jeho síla tkví v mocném a zároveň jednoduchém kontrastu mezi svěžími, až jiskřivými ovocnými tóny, které po několika vteřinách doplní lehké květinové vůně, které vzápětí orámuje těžší, smyslná vůně mošusu.

A jsme u toho!

Právě mošus je v parfumérii po staletí ceněnou „superstar“, vyhledávanou pro své afrodisiakální účinky. Jinak řečeno, „voní po lásce“. A protože mošus tvoří srdce parfému Vitco Perfect, je dost dobře možné, že právě tato vůně dokořán otevřela Petrovo srdce.

Když k tomu přidáme Luciin rozkošný úsměv a jiskřivý pohled, je jasné, že Petr prostě musel podlehnout.

Jak by řekl Sherlock Holmes: „Je to prosté, drahý Watsone!“

Důkazy pro naše tvrzení přináší desítky let i tvrdá věda. Z biologie totiž víme, že vůně je v říši zvířat nejsilnějším faktorem při výběru partnera. A u lidí tomu není jinak. Stalo se vám někdy, že vás nepřitahoval protějšek, který byl po vizuální stránce „přesně váš typ“?

Jednoduše vám nevoněl. Doslova.

U Lucie a Petra to bylo naštěstí naopak. Přejeme jim, ať jim láska a spokojenost vydrží co nejdéle. A vám, kteří čtete tento článek, zrovna tak.

V neodolatelně smyslnou bohyni, jejíž sex-appeal se jen těžko skrývá, se ale můžete změnit i vy. Tedy pokud si správně vyberete svou příští vůni. Může být u vás už za několik málo dní – a aby byla vaše radost ještě větší, tak s dopravou zdarma.

Přejeme vám krásný (a vzrušující) zbytek léta!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení