czech flagslovakia flag
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 501 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Blog

Blog

Sepsali jsme pro vás několik článků o zdraví a našich produktech.

Nejnovější články

30.12.2019
Mnoho z Vás se na nás obrací ohledně problematiky vlasů, ať už kvůli jejich kondici, nebo protože například toužíte po delších vlasech. Otázka toho jak dosáhnout krásných, dlouhých a především zdravých vlasů spočívá v mnoha věcech. Proto jsme si pro Vás připravili článek, který pevně doufáme odpoví
05.09.2019
Každý, kdo chce mít neodolatelný vzhled vlasů, které neustále rostou a zvětšují svůj objem, se musí starat o své vlasy. Musí o ně dlouhodobě pečovat. Jak se lidově praví – bez práce nejsou koláče. To je první předpoklad. Nicméně ani to bohužel nemusí stačit.
06.07.2019
Každý člověk je unikátní, ať už povahou nebo vzhledem. A každý má geneticky dáno, jaké bude mít v dospělosti vlasy. Samozřejmě se tato vizuální stránka dá měnit pomocí všemožných přípravků, nástrojů apod. Pokud máte od přírody vlnité vlasy, tento článek je přesně pro Vás.
04.06.2019
Naše pleť je jakousi vizitkou na první pohled. Každý z nás přirozeně chce, aby jeho pleť byla čistá, vyživená a krásná. Co pro to ale můžeme udělat? To už velké procento lidí neví. Pojďme se tedy společně zaměřit na nejúčinnější postupy zlepšování naší pleti.
18.05.2019
Potíže vznikají ve sliznici, kterou je opatřen vnitřní povrch trávicí soustavy, močových cest, rozmnožovacích orgánů a dokonce i dýchacích cest. Její hlavní funkce je mechanická a chemická ochrana tkání, které chrání před vnějšími vlivy prostředí a její imunitní systém chrání tkáně před toxiny.
09.05.2019
Nespavost neboli insomnie je porucha spánku, kdy člověk nemůže usnout a nebo se během noci často probouzí v dnešním světě je toto opravdu velkým problémem u ne zrovna malého procenta lidské populace. 
24.04.2019
Imunita znamená v češtině obranyschopnost a tento pojem zná už i malé dítě a každý z nás. Je to pro nás nesmírně důležitá věc, kterou si musíme chránit, aby naše tělo mohlo fungovat tak, jak má.
10.04.2019
Řekněte chemii NE! V tomto článku se budeme zabývat přírodními látkami, produkty a zaměříme se na pár problémů, se kterými Vám mohou bylinné přípravky a přírodní látky pomoci. Přírodními produkty rozumíme výrobky, které neobsahují žádnou uměle získanou chemii.
17.03.2019
V tomto článku se zaměříme na problém padání vlasů, jejich kvalitu, hustotu, barvení a co pro ně udělat. Zjistěte, jaké vitamíny pomáhají zlepšovat kvalitu Vašich vlasů.
24.02.2019
Detoxikace, z latinského toxicus, v překladu znamená jedovatý, jde tedy o proces odstranění nějaké toxické látky. Detoxikace organismu tedy znamená očistu těla od všech nežádoucích a pro naše tělo neprospěšných látek.
Článků na stránku 102030
2019 © Vitco Herbal s.r.o. | pekneweby.cz
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.