Přípravek na růst vlasů

Přečtěte si recenze. Specializujeme se na obnovu růstu nových vlasů, rychlejší růst vlasů.

Každý, kdo chce mít neodolatený vzhled vlasů, které neustále rostou a zvětšují svůj objem, se musí o své vlasy starat, přičemž klíčová je právě vlasová výživa.

Přírodní doplňky VitcoHair dopřávají vlasům luxusní péči. Máme unikátní složení s patnácti účinnými látkami, které působí blahodárně na růst a kvalitu vlasů. Mezi ně patří například vybrané vitamíny, minerály, kolagen, hyaluronát, měď, selen, biotin a další prospěšně stimulující látky. Složení produktu je velmi účinné.

Skvělé výsledky jsou ověřeny zákazníky. Máme prokázaný účinek. Nechte si VitcoHair doporučit od našich zákazníků. Naši zákazníci si nejčastěji chválí, že mají rychlejší růst vlasů, jsou hustší, přirozeně lesklejší, přestaly se třepit a nemají problémy s vypádáváním vlasů.

Produkty značky Vitco se vyznačují tím, že jsou z čistě přírodních látek a nenajdete v nich žádnou nežádoucí chemii. Jsou vhodné pro diabetiky, těhotné a kojící ženy, ovšem je vhodné se o užívání poradit se svým lékařem.

Skvělá reference doplňku na vlasy Vitco HairSkvělá reference doplňku na vlasy Vitco HairSkvělá reference doplňku na vlasy Vitco HairSkvělá reference doplňku na vlasy Vitco HairSkvělá reference doplňku na vlasy Vitco Hair

Produkt VitcoHair umí:

  1. Zrychluje růst vlasů, pomáhá při regeneraci vlasů
  2. Zvyšuje kvalitu vlasů (roztřepené konečky, lámavé vlasy, malý objem vlasů, mastné vlasy)
  3. Pomáhá s kvalitou vlasů i v období těhotenství

 

Zvolte si VitcoHair podle vaší potřeby:

> 45 denní kúra

> 135 denní kúra

Recenze

Dobrý den, musím říct, že jsem naprosto spokojená!! ❤️ Takhle skvělý výsledek jsem nečekala, a to hned po pár týdnech? No prostě Wau. Tak kvalitní vlasy jsem nikdy neměla, jsou mnohem pevnější a hustší. Určitě budu objednávat další balení! 

Po porodu a kojení dostaly vlasy opravdu zabrat a hledala jsem něco, co bude opravdu účinné. Konečně jsem našla tyhle dokonalé kapsle VitcoHair. Vlasy jsou pevnější, přirozeně lesklejší a přestaly se třepit. Budu pokračovat v užívání a dosáhnu i toho, že se přestanou lámat, ikdyž už teď je to lepší. Navíc jsou kapsle bez chemie, to je další velké plus. Takže určitě doporučuji vyzkoušet.

Již po 2 týdnech užívání VitcoHair pociťuji a pozoruji změny. Konečky jsou zacelené a vlasy se krásně lesknou a dokonce se i méně mastí. Určitě tento produkt doporučuji pro všechny, co se o sebe rádi starají. Super.

Mé vlasy byly na tom již několik let pořád stejně. Byly slabé, bez života a s rozstřepenými konečky. Zkoušela jsem mnoho způsobů, jak mé vlasy podpořit. Už jsem přestávala věřit, že mi něco může pomoct. Nic mi ještě nepomohlo tak jako tyhle kapsle. Obsahují vše, co moje vlasy potřebovaly a co jsem jim nebyla schopná dát. Je to zkrátka vše, co jsem potřebovala. Komplexní péči pro mé vlasy, jednoduše a bez starostí.

Za mě bomba! Dlouho a bez úspěchu jsem hledala něco, co mi pomůže na řídké vlasy a vypadávání vlasů. Tohle zabralo na vlasy, které mám teď jemnější. Dokonce se mi ani netřepí. Doporučuju !!!

Měla jsem 135 denní kůru a jsem moc spokojená, že sem si ji koupila. Vlasy krásně rostou a jsou mnohem pevnější. Určite doporučuji.

Po kojení a porodu dostaly mé vlasy zabrat. Konečně jim dopřávám pořádnou výživu a jsem vděčná tomuto produktu. Zaznamenala jsem rychlejší růst. V kúře budu rozhodně pokračovat minimálně další tři měsíce a moc se na nové vlasy těším.

Dobrý den, ráda bych se podělila o svou zkušenost s kapslemi VitcoHair. Na doporučení mé snachy jsem vyzkoušela tyto kapsle, protože mi hodně vypadávají vlasy a jsou řídké. Zakoupila jsem 45 denní kúru. Teď mám ale velkou radost, protože kapsle VitcoHair mi vlasy úžasně obnovily, zahusťují se a rostou mi i nové vlasy. Neváhala jsem tedy a koupila ihned 135 denní kůru, protože tohle je investice, která se vám mnohonásobně vrátí. Mám velkou radost a moc děkuji Vitco Herbal za jejich úžasný výrobek.

VitcoHair mi doporučila moje známá. Zprve jsem tomu nevěřila, ale musím říct, že mě to opravdu překvapilo. Brala jsem pravidelně dvě tabletky denně a již po dvou tydnech jsem viděla na svých vlasech první změny.

Koupila jsem si rovnou 135 denní kúru, neboť má kamarádka si tento produkt velmi vychvaluje. Používán už skoro měsíc a jsem tak nadšená. ♥️ Mé vlasy nevypadávají, na dotek jsou hustší a narostla mi mnoho nových baby vlásků. Tento přírodní produkt je přírodní zlato.

Vyzkoušela jsem 45denni kúru a byla jsem maximálně spokojená! Bez váhání jsem objednala toto větší balení, protože tohle je investice, která se vyplatí. Vlasy rychleji rostou, netřepí se a jsou krásně pružné a lesklé. Děkuji moc VitcoHair!

Ahoj všichni, kdo uvažujete o koupi vitamínků. Já je užívám teď už to bude desátý den a jsem naprosto spokojená. Vlasy mám krásně jemné. Vyzkoušela jsem cca tři druhy vitamínů před těmito a žádné výsledky nebyly tak super jak tyto. Beru dvě kapsle denně pro maximální efekt a už se chystám, že přiobjednám zásobu. I na Vánoce dárky. Doporučuji.

Od té doby, co jsem začala používat tyto kapsle se mi výrazně zlepšila třepivost vlasů a také lámavost, navíc mi začaly růst další nové vlásky, což jsem po porodu s prvním dítětem velice ocenila. Nyní jsem znovu těhotná a užívám je i při těhotenství (ale raději se poraďte s lékařem než je začněte užívat jste-li těhotná) a cítím se báječně. Děkuji Vitco Herbal za tento skvělý vynález.

 

Produkty značky Vitco se vyznačují tím, že jsou z čistě přírodních látek a nenajdete v nich žádnou nežádoucí chemii. Jsou vhodné pro diabetiky, těhotné a kojící ženy, ovšem je vhodné se o užívání poradit se svým lékařem.

Skvělá reference doplňku na vlasy Vitco HairSkvělá reference doplňku na vlasy Vitco HairSkvělá reference doplňku na vlasy Vitco HairSkvělá reference doplňku na vlasy Vitco HairSkvělá reference doplňku na vlasy Vitco Hair

 

Zvolte si VitcoHair podle vaší potřeby:

> 45 denní kúra

> 135 denní kúra

 

Máte na první pohled husté vlasy, ale zdá se Vám, že už tolik nerostou?
Objevují se u Vás problémy s růstem nebo kvalitou vlasů?
Chcete mít husté, dlouhé a hlavně silné vlasy, které se nelámou?
I přesto, že o vlasy pečujete, jak nejlépe umíte, kvalita vlasů se nezlepšuje?

> Prohlédněte si produkty VitcoHair