Detoxikace a očista organismu je přirozený proces těla, jehož cílem je vyloučit z těla nežádoucí škodliviny. Tento proces probíhá prostřednictvím jater, ledvin a střev. Při nezdravém životním stylu – nesprávné stravě, sedavém zaměstnání nebo i při nedostatku spánku se organismus rychleji zanáší a následkem je, že se přirozený proces čištění těla zpomaluje a je pro správný chod organismu nedostačující. Právě proto je potřeba využít prostředků, které napomáhají k pročištění těla.

Nežádoucí vliv škodlivin

Při zanesení organismu dochází k mnoha potížím. Nejdříve se začíná projevovat neustálá únava, dále se přidávají příznaky, kterými jsou:

  • Pálení žáhy, potíže při zažívání a trávení,

  • Stres, vyčerpání, špatná nálada a nespavost,

  • Vypadávání vlasů a třepení nehtů,

  • Pocity těžkosti a častá onemocnění.

Jak pročistit organismus?

Obecně se tvrdí, že orgánům stačí sedmidenní očistná kůra, která jim dopřeje čas pro obnovu správné funkce a následnému zvýšení výkonu. Po krátkodobé očistě však znovu dochází k zanášení a zpomalování funkcí organismu. Je tedy nezbytné se o své tělo starat pečlivě a neustále.

Samozřejmě, že nejlepší cestou je změna životního stylu – přidat do svého života více pohybu, jíst zdravě a vyváženě, nestresovat se a dopřávat tělu tolik potřebný odpočinek. ALE! kolikrát jsme se o to všichni pokoušeli, kolikrát jsme začali cvičit a celkově žít zdravě – tolikrát, kolikrát jsme i skončili.

Proč právě VitcoHerbal – DETOXIKACE & OČISTA ORGANISMU

Nejschůdnější cestou je tedy začít malými krůčky a přispět k očistě organismu doplňky stravy, které obsahují kombinaci přírodních látek. Nejoblíbenější a nejúčinnější je směs antioxidantů a bylin, ty napomáhají ke správné funkci a očistě organismu. Mezi ně patří například:

  • Chlorella – bohatý zdroj bílkovin, vitamínu A, C, B1 a B2, vápníku, hořčíku a železa,

  • Vitamín C – vynikající antioxidant, nezbytný pro metabolismus aminokyselin a tvorbu kolagenu a bílých krvinek,

  • Kopřiva dvoudomá – snižuje hladinu krevního cukru a je bohatým zdrojem bílkovin, vápníku, hořčíku, draslíku, fosforu a železa,

VitcoHerbal – DETOXIKACE & OČISTA ORGANISMU obsahuje všechny výše zmíněné přírodní látky, které napomáhají k vylučování škodlivin a usazenin z těla ven. Obsažené látky slouží ke správné cirkulaci krve, podporují imunitní systém, zvyšují tvorbu kolagenu a bojují proti bolestem hlavy a nespavosti.